psy
Rasy psów

Małe pieski, szczeniaki

Szczeniaki - ogłoszenia Małe pieski zawsze przynoszą najwięcej radości. Nie ma nic słodszego niż szczeniaki biegające po podłodze, rozrabiające, gryzące się gdzie popadnie. Małe pieski zawsze wyglądają ładnie, szczeniaki każdej rasy są śliczne i słodkie.

Kupując szczeniaki trzeba jednak pamiętać o tym, że posiadając małe pieski mamy więcej obowiązków niż przy dużych psach. Musimy pamiętać o wymaganych szczepieniach szczeniaków, musimy nauczyc małe pieski załatwiania się na dworze, słuchania się pana lub pani, reagowania na polecenia, na swoje imię. Szczeniaki to jak małe dzieci - posiadając je musimy być bardzo odpowiedzialni.

Szczeniaki niestety bardzo szybko dorastają. Szybko zaczynamy myśleć, że jeszcze wczoraj były małe pieski, a dziś są już duże urwisy. Ale mimo wszystko nie można przestać kochać piesków.

Mimo, że duże pieski są mniej słodkie niż szczeniaki, to jednak nie można ich porzucać jak zabawki, nie można doprowadzić do sytuacji, że po krótkiej zabawie z małymi pieskami zostawiamy je w lesie by zginęły lub błąkały się szukając domu w którym dorastały.

Zobacz zdjęcia małych piesków >>

Zobacz ogłoszenia sprzedaży szczeniaków >>

Małe pieski - ogłoszenia


Psie linki
Morusek.pl - psy ogłoszenia
Koty.org.pl - koty rasowe, imiona, zdjęcia kotów
Jest już 14260 pupili
Ostatnio dodany psiak:
Pies rasy mieszaniec - Tobiasz
przeglądaj pupile »
Pupil ubiegłego miesiąca:
Pies rasy Bokser - Nora
Punktów: 320
aktualny ranking »2006-2022 © Psy.elk.pl  |  Małe pieski, szczeniaki
Internet Age - reklama i strony www
Do góry
Internet Age
Psy.elk.pl Psiaki